Svetainės talpinimas arba kitaip hostingas (angl. web hosting) – tai vieta Jūsų internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei kuri būtina Jūsų projekto veikimui.

 

JUSTINIO.LT komanda yra sudarę bendradarbiavimo sutartį su svetainių talpinimo lyderiais Lietuvoje serveriai.lt, paspaudus šį paveikslėlį   arba šią nuorodą https://www.serveriai.lt/rekomenduoti.php?eU1qSnljM08JMQk5NTc0 , užsisakydami paslaugas į Jūsų paskyrą nukeliaus 50 % premija nuo užsakymo sumos.

 

 1. Einame į www.serveriai.lt puslapį ir spaudžiame – Užsakyti paslaugas.
  Interneto svetainės Alytuje
 2. Paslaugų parinkimas:
  Domenas – įvedame savo svetainės pavadinimą (pvž.: www.justinio.lt) ir pasirenkame ar tai yra naujas domenas ar egzistuojantis.
  Talpinimas  pažymime varnelę ties – Planas svetainei.
  Svetainės dizainas – varnelės nereikia dėti, nebent programuotojas rekomenduos pasirinkti ir šias paslaugas.
  El. paštas – varnelės nereikia dėti, nebent programuotojas rekomenduos pasirinkti ir šias paslaugas.
  Mokėjimo periodas – Pasirenkame kokiu periodu norite mokėti už svetainės talpinimo paslaugas, pasirinkus 3 metų laikotarpį gausime 50% nuolaidą.Ir spaudžiame – Toliau >>
  Interneto svetainės Alytuje
 3. Matome užsakymo sumos paskaičiavimus, norint pakeisti užsakymą uždedame varnelę ant – Pakeisti užsakymą ir spaudžiame Toliau >>, norint užsakyti paslaugas varnelė turėtų būti uždėta ant – Užsakyti šias paslaugas

  Interneto svetainės Alytuje

  Interneto svetainės

 4. Pasirenkame paslaugas užsakys įmonė ar privatus asmuo, suvedame duomenis, apačioje pažymime, kad sutinkame su sąlygomis ir spaudžiame – Užsakyti.
  Interneto svetainės Alytuje
 5. Užsakymo apmokėjimo lange galime pamatyti sąskaitos faktūros numerį ir ant jos paspaudus matysime sugeneruotą sąskaitą faktūrą, norint apmokėti už paslaugas spaudžiame – Apmokėti.
  Interneto svetainės Alytuje
 6. Pasirenkame norimą apmokėjimo būdą ir apmokame sąskaitą, visa informacija apie tolimesnę eigą bus atsiųsta į nurodytą el. paštą.
  Interneto svetainės AlytujeIškilus klausimams, galite kreiptis į mūsų komandą – visada padėsime!

Atgal į pagrindinį puslapį »http://www.justinio.lt

 

 

 

Categories: Pamokos